نمایندگیهای تجاری

شبکه نمایندگیها

لابراتوار کاسپرسکی با ایجاد یک شبکه گسترده و بزرگ از نمایندگیهای خود در سراسر جهان این قابلیت را برای کاربران فراهم می نماید تا با توجه به موقیعت جغرافیایی خود بتوانند جهت کسب مشاوره های امنیتی و خرید نرم افزار ضد ویروس موردنیاز، نزدیکترین و بهترین نمایندگی را انتخاب کنند.

درخواست اخذ نمایندگی

نمایندگی لابراتوار کسپرسکی در ایران این آمادگی را دارد تا جهت ارائه خدمات بهتر در اقصی نقاط کشور عزیز اقدام به عقد قرارداد همکاری با شرکت های متقاضی نماید.

فناوری های مشارکتی (OEM) 

لابراتوار کاسپرسکی علافه مند است تا با مشارکت سایر شرکت های موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارائه نرم افزار امنیتی ضد ویروس خود از طریق آنها یک بستر امنیتی یکپارچه را در سراسر جهان ایجاد نماید. در این راستا این شرکت اقدام به ارائه موتور ضد ویروس (هسته اصلی نرم افزار ضد ویروس)، ادغام و سفارشی سازی آن با نرم افزارهای شرکتهای مذکور نموده است. این شرکت آمادگی ارائه محصولات امنیتی سفارشی متناسب با نیازها، سخت افزاها و سیستم عاملهای موردنیاز شرکت ها می باشد.


در سال 2012 لابراتوار کسپرسکی 15 سالگی خود را جشن گرفت. بدون شک، با ارزش ترین ثروت شرکت تجربه و تخصصی است که در این سال ها از راه مقابله با انواع خطرات و چالش های بزرگ امنیتی در دنیای فناوری اطلاعات به دست آورده است. این تجربه و دانش کمک بسزایی در پیشرفت شرکت و ارائه محصولات امنیتی مطمئن تر و کارآمد تر به کاربران می نماید.